profesionálna čistiaca technika ADLERR - profesionálna čistiaca technika, upratovacie pomôcky a čistiace potreby upratovacie vozíky mopy na umývanie podlahy zametacie stroje jednokotúčové stroje vysávač umývací stroj vysávače umývacie stroje Klikni pre jednoduchý nákup

Bona Mopy

mop Bona Motion s vibráciami

Bona Mopy - vibračný model Bona Mop Motion

Cena: 55,66 € bez DPH


Bona Mopy - Bona Motion s vibračnou technológiou vám pomôžu efektívne vyčistiť všetky typy podláh. Bona Mop Motion využíva sonický pohyb (rovnaké vibrácie ako pri čistení zubov zubnou kefkou) k odstráneniu zaschnutých škvŕn na podlahe pomocou vibrácií. Mop funguje na 4 AA baterky, ktoré sú súčasťou balenia.

Použitie: nastriekajte čistič na podlahu, stlačte tlačidlo umiestnené na spodku mopu a zotrite. Po stlačení tlačidla začne hlava mopu jemne vibrovať.


Vlastnosti mopu Bona Mop Motion:
  • škrvny na podlahe odstraňuje efektívne vďaka vibračnej technológii
  • až 4-krát účinnejší než bežný mop
  • vhodný na všetky typy podláh
  • ergonomický dizajn
  • naplniteľný zásobník
  • jednoduché čistenie podlahy bez zvyškov alebo škvŕn
  • šetrný k životnému prostrediu a pH neutrálny
  • utočná hlava pre maximálny dosah v ťažko dostupných oblastiach
  • umývateľný mikrovláknový čistiaci pad

Súčasťou balenia je kompletný sprejový mop Bona Spray Mop Motion s batériami, mikrovláknový návlek a vymeniteľná náplň - Čistič na parkety 1 liter.

Návlek je možné prať, odporúčame však bez aviváže.Späť na ponuku


Uvedené ceny sú bez 20% DPH.Ceny na tejto webstránke nie sú aktualizované. AKTUÁLNE CENY NÁJDETE NA: www.adlerr.sk
V prípade, ak potrebujete kúpiť kvalitné umývacie stroje, výkonné zametacie stroje, robustné jednokotúčové stroje alebo silné vysávače, u nás ich nájdete. Nami predávaná čistiaca technika je nemeckej výroby. Upratovacie vozíky nájdu uplatnenie všade, kde je potrebné rýchlo a efektívne umyť podlahu. Poskytujú priestor na odloženie čistiacich potrieb. Na to, aby sa podlaha dobre umyla, je potrebný kvalitný mop. V ponuke sú kapsové aj fixové mopy. Pekne umyté a vyleštené okno nevidieť len tak hocikde. Totižto len málokto používa profesionálne pomôcky na umývanie okien. Aby sme dokázali účinne bojovať proti špine, musíme mať účinné čistiace prostriedky. Ak sa používa pri čistení profesionálna čistiaca chémia, nečistoty nemajú šancu. Okrem upratovacích pomôcok máme v ponuke aj hyg. potreby, ako napríklad toaletný papier. Či už ide o bežné rolky alebo veľké jumbo rolky. Tiež papierové utierky a to jednovrstvové aj dvojvrstvové. K ponuke patria tiež zásobníky na utierky alebo na toaletný papier, tiež dávkovače na mydlo. Na umývanie rôzne handry. Môžeme Vám ponúknuť aj kompletné upratovacie sety. Na utieranie prachu a leštenie slúži kvalitná mikrofázová utierka. V našom bohatom sortimente sú vrecia všetkých veľkostí, hrúbky aj farby, ak potrebujete odlíšiť separovaný odpad. Do malých aj veľkých odpadkových košov máme sáčky z fólie aj mikroténu.Copyright © 2008 ADLERR, s.r.o. všetky práva vyhradené


Valid HTML 4.01 Strict Valid CSS!